Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2010

 

Nádstavbová část - play off

 

Konečné pořadí:

  1.místo:     TJ Slovan IVANOVICE n/H 
  2. místo:    R.U.M. HOLUBICE
  3. místo:    HLUBOČANY
  4.místo:     VELEŠOVICE
  5. místo:    DĚDICE
  6.místo:     PONĚTOVICE
  7. místo:    PUSTIMĚŘ
  8.místo:     MORAVSKÉ PRUSY "A"
  9. místo:    BLAŽOVICE
 10.místo:    MORAVSKÉ PRUSY "B"
 11. místo:   OREL VYŠKOV

 

Finále

                

  IVA : HOL   1 : 5  
  HOL : IVA   1 : 5  
  IVA : HOL   4 : 2  

  

   

O 3. místo

  VEL : HLU   2 : 4 6 : 8
  HLU : VEL   3 : 3 8 : 7

 

 

Semifinále

 

NV 01 IVA : VEL 17-19.9.2010 4 : 2 10 : 4
NV 02 HOL : HLU 17-19.9.2010  4 : 2   8 : 7
NV 03  VEL :  IVA 24-26.9.2010  2 : 4 :
NV 04 HLU : HOL 24-26.9.2010 3 : 3 :

 

Čtvrtfinále

 

N 01 IVA : PON 3.9.2010 17:00 5 : 1
N 02 DED : HLU 5.9.2010 9:00 2 : 4
N 03 HOL : PUS 3.9.2010 17:30 3 : 3
N 04 MPA : VEL 3.9.2010 17:30 1 : 5
             
N 05 PON : IVA 12.9.2010 9:30 2 : 4
N 06 HLU : DED 12.9.2010 10:00 4 : 2
N 07 PUS : HOL 12.9.2010 9:00 3 : 3
N 08 VEL : MPA 12.9.2010 10:00 3 : 3

Pustiměř : Holubice postupují Holubice až poměrem 231 : 235

 

 

 

Tabulka a výsledky okresního přeboru 2010 

 

Ivanovice   11 45 : 15 17
Dědice   11 46 : 14 16
Holubice   11 40 : 20 15
Velešovice   11 35 : 25 13
Mor. Prusy A   11 32 : 29 11
Hlubočany   11 29 : 31 11
Pustiměř   11 33 : 29 10
Blažovice   11 23 : 37 8
Ponětovice   11 24 : 36 6
Prusy B   11 16 : 44 3
Orel Vyškov   11 10 : 51 0

 

 

R.U.M. HOLUBICE : volný týden

P 01 25.4 10:00   TJ Sokol M. PRUSY "A" : TJ VELEŠOVICE                     1 : 5

P 02 25.4 9:00   NK PUSTIMĚŘ : TJ BLAŽOVICE                                      5 : 1

P 03 23.4 17:00   TJ Slovan IVANOVICE n/H : Orel jednota VYŠKOV        6 : 0

P 04 25.4 9:00   NK DĚDICE : TJ Sokol M. PRUSY "B"                               5 : 1

P 05 25.4 9:30   NK PONĚTOVICE : TJ Sokol HLUBOČANY                    3 : 3

                        

volný týden : TJ Sokol HLUBOČANY  

P 06 30.4 17:30   TJ Sokol M. PRUSY "B" : NK PONĚTOVICE                  0 : 6

P 07 2.5 10:00   Orel jednota VYŠKOV : NK DĚDICE                                 0 : 6

P 08 30.4 17:30   TJ BLAŽOVICE : TJ Slovan IVANOVICE n/H                  1 : 5

P 09 30.4 17:30   TJ VELEŠOVICE : NK PUSTIMĚŘ                                  4 : 2

P 10 30.4 17:30   R.U.M. HOLUBICE : TJ Sokol M. PRUSY "A"                  5 : 1

                        

TJ Sokol M. PRUSY "A" : volný týden  

P 11 9.5 9:00   NK PUSTIMĚŘ : R.U.M. HOLUBICE                                 1 : 5

P 12 7.5 17:00   TJ Slovan IVANOVICE n/H : TJ VELEŠOVICE                 3 : 3

P 13 9.5 9:00   NK DĚDICE : TJ BLAŽOVICE                                            6 : 0

P 14 9.5 9:30   NK PONĚTOVICE : Orel jednota VYŠKOV                       6 : 0

P 15 9.5 10:00   TJ Sokol HLUBOČANY : TJ Sokol M. PRUSY "B"            5 : 1

 

volný týden : TJ Sokol M. PRUSY "B"  

P 16 16.5 10:00   Orel jednota VYŠKOV : TJ Sokol HLUBOČANY           2 : 4

P 17 14.5 17:30   TJ BLAŽOVICE : NK PONĚTOVICE                             4 : 2

P 18 14.5 17:30   TJ VELEŠOVICE : NK DĚDICE                                      2 : 4

P 19 14.5 17:30   R.U.M. HOLUBICE : TJ Slovan IVANOVICE n/H           3 : 3

P 20 16.5 10:00   TJ Sokol M. PRUSY "A" : NK PUSTIMĚŘ                       3 : 3

                        

NK PUSTIMĚŘ : volný týden  

P 21 21.5 17:00   TJ Slovan IVANOVICE n/H : TJ Sokol M. PRUSY "A"      5 : 1

P 22 23.5 9:00   NK DĚDICE : R.U.M. HOLUBICE                                      5 : 1

P 23 23.5 9:30   NK PONĚTOVICE : TJ VELEŠOVICE                               3 : 3

P 24 23.5 10:00   TJ Sokol HLUBOČANY : TJ BLAŽOVICE                       3 : 3

P 25 21.5 17:30   TJ Sokol M. PRUSY "B" : Orel jednota VYŠKOV              5 : 1

                          

volný týden   Orel jednota VYŠKOV  

P 26 11.6 17:30   TJ BLAŽOVICE : TJ Sokol M. PRUSY "B"                      5 : 1

P 27 11.6 17:30   TJ VELEŠOVICE : TJ Sokol HLUBOČANY                   3 : 3

P 28 11.6 17:30   R.U.M. HOLUBICE : NK PONĚTOVICE                       4 : 2

P 29 13.6 10:00   TJ Sokol M. PRUSY "A" : NK DĚDICE                           4  : 2

P 30 13.6 9:00   NK PUSTIMĚŘ : TJ Slovan IVANOVICE n/H                   3 : 3

                          

TJ Slovan IVANOVICE n/H : volný týden  

P 31 20.6 9:00   NK DĚDICE : NK PUSTIMĚŘ                                          5 : 1

P 32 20.6 9:30   NK PONĚTOVICE : TJ Sokol M. PRUSY "A"                  1 : 5

P 33 20.6 10:00   TJ Sokol HLUBOČANY : R.U.M. HOLUBICE               2 : 4

P 34 18.6 17:30   TJ Sokol M. PRUSY "B" : TJ VELEŠOVICE                    3 : 3

P 35 20.6 10:00   Orel jednota VYŠKOV : TJ BLAŽOVICE                        1 : 5

                          

volný týden : TJ BLAŽOVICE  

P 36 25.6 17:30   TJ VELEŠOVICE : Orel jednota VYŠKOV                     5 : 1

P 37 25.6 17:30   R.U.M. HOLUBICE : TJ Sokol M. PRUSY "B"               6 : 0

P 38 27.6 10:00   TJ Sokol M. PRUSY "A" : TJ Sokol HLUBOČANY        2 : 4

P 39 27.6 9:00   NK PUSTIMĚŘ : NK PONĚTOVICE                              6 : 0

P 40 25.6 17:00   TJ Slovan IVANOVICE n/H : NK DĚDICE

                          

NK DĚDICE : volný týden  

P 41 4.7 9:30   NK PONĚTOVICE : TJ Slovan IVANOVICE n/H             1 : 5

P 42 4.7 10:00   TJ Sokol HLUBOČANY : NK PUSTIMĚŘ                      4 : 2

P 43 2.7 17:30   TJ Sokol M. PRUSY "B" : TJ Sokol M. PRUSY "A"         2 : 4

P 44 4.7 10:00   Orel jednota VYŠKOV : R.U.M. HOLUBICE                  2 : 4

P 45 2.7 17:30   TJ BLAŽOVICE : TJ VELEŠOVICE                                3 : 3

                         

volný týden : TJ VELEŠOVICE  

P 46 9.7 17:30   R.U.M. HOLUBICE : TJ BLAŽOVICE                              6 : 0

P 47 11.7 10:00   TJ Sokol M. PRUSY "A" : Orel jednota VYŠKOV           6 : 0

P 48 11.7 9:00   NK PUSTIMĚŘ : TJ Sokol M. PRUSY "B"                        4 : 2

P 49 9.7 17:00   TJ Slovan IVANOVICE n/H : TJ Sokol HLUBOČANY      5 : 1

P 50 11.7 9:00   NK DĚDICE : NK PONĚTOVICE                                     6 : 0

                         

NK PONĚTOVICE : volný týden  

P 51 18.7 10:00   TJ Sokol HLUBOČANY : NK DĚDICE                           0 : 6

P 52 16.7 17:30   TJ Sokol M. PRUSY "B" : TJ Slovan IVANOVICE n/H    1 : 5

P 53 18.7 10:00   Orel jednota VYŠKOV : NK PUSTIMĚŘ                         2 : 4

P 54 16.7 17:30   TJ BLAŽOVICE : TJ Sokol M. PRUSY "A"                      1 : 5

P 55 16.7 17:30   TJ VELEŠOVICE : R.U.M. HOLUBICE                           4 : 2