Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

 Výsledky 2009

 

 

Konečné umístění:


1. místo      R.U.M NK Holubice
 2. místo      TJ Sokol Moravské Prusy „A“
 3. místo      FK Pustiměř

 4. místo      TJ Slovan Ivanovice na Hané - NK Rozvíz
 5. místo      NK Dědice
 6. místo      NK Ponětovice
 7. místo      NK Slavkov „B“
 8. místo      TJ Sokol Hlubočany

 9. místo      TJ Sokol Moravské Prusy „B“
10. místo     Orel jednota Vyškov.

 

Nádstavbová část - play off

 

Finále

 

         R.U.M NK Holubice           -       TJ Sokol Mor. Prusy „A“       3 : 3      7 : 6

         TJ Sokol Mor. Prusy „A“    -       R.U.M NK Holubice              3 : 3      7 : 9

Vítězem okresního přeboru se stává tým   R.U.M NK Holubice

 

O třetí místo

 

         FK Pustiměř                 -        TJ Slovan Ivanovice           4 : 2 

         TJ Slovan Ivanovice      -        FK Pustiměř                      1 : 5

 

Semifinále

 

13.9. 9:00   FK Pustiměř - TJ Sokol Mor. Prusy „A“  3 : 3  
11.9. 17.30   TJ Sokol Mor. Prusy „A“ - FK Pustiměř  4 : 2  
               
20.9. 10.00   R.U.M NK Holubice - TJ Slovan Ivanovice  5 : 1  
18.9. 17.00   TJ Slovan Ivanovice - R.U.M NK Holubice  1 :5  

 

Čtvrtfinále

 

30. 8. 9:00   FK Pustiměř - TJ Sokol Hlubočany   5 :1   11 :4
6. 9. 10:00   TJ Sokol Hlubočany - FK Pustiměř   2 : 4   5 : 9
               
30. 8. 10:00   TJ Sokol Mor. Prusy „A“ - NK Dědice   6 : 0  12 : 1
6. 9. 9:00   NK Dědice - TJ Sokol Mor. Prusy „A“   3 : 3   7 : 8
               
28. 8. 17:00   TJ Slovan Ivanovice - NK Ponětovice   4 : 2   8 : 4
6. 9. 9:30   NK Ponětovice - TJ Slovan Ivanovice   1 : 5  
               
28. 8.  17:30   R.U.M NK Holubice - NK Slavkov „B“   6 : 0  12 : 0
6. 9. 9:00   NK Slavkov „B“ - R.U.M NK Holubice   4 : 2  
               
28. 8. 17:30   Orel Jednota Vyškov - TJ Sokol Mor. Prusy „B“   3 : 3  
4. 9. 17:30   TJ Sokol Mor. Prusy „B“ - Orel Jednota Vyškov  4 :2

 

 

Tabulka a výsledky okresního přeboru 2009

 

 

FK Pustiměř 9 44 : 10 17
R.U.M NK Holubice 9 42 : 12 16
TJ Slovan Ivanovice na Hané - NK Rozvíz 9 38 : 16 13
TJ Sokol Mor. Prusy "A" 9 35 : 19 11
NK Dědice 9 25 : 29 9
NK Ponětovice 9 27 : 27 8
NK Slavkov „B“ 9 19 : 35 7
TJ Sokol Hlubočany 9 19 : 35 6
TJ Sokol Moravské Prusy „B“ 9 11 : 43 2
Orel jednota Vyškov 9 10 : 44 1

 

Záp. Dat. Hod. Kdo   Výsledek
             
P/01 17.4. 17:30 NK Holubice : TJ Orel Vyškov      6 : 0
P/02 19.4. 9:30 NK Ponětovice : TJ Ivanovice na Hané      0 : 6
P/03 19.4. 9:00 FK Pustiměř : NK Slavkov „B“       5 : 1
P/04 19.4. 9:00 NK Dědice : TJ Sokol Hlubočany      6 : 0
P/05 17.4. 17:30 TJ Moravské Prusy „B“ : TJ Moravské Prusy „A“      1 : 5
             
P/06 24.4. 10:00 TJ Moravské Prusy „B“ : NK Dědice      2 : 4
P/07 26.4. 10:00 TJ Sokol Hlubočany : FK Pustiměř      0 : 6
P/08 26.4. 9:00 NK Slavkov „B“  : NK Ponětovice      1 : 5
P/09 24.4. 17:00 TJ Ivanovice na Hané : NK Holubice      2 : 4
P/10 24.4. 17:30 TJ Orel Vyškov : TJ Moravské Prusy „A“      0 : 6
             
P/11 1.5. 17:30 NK Holubice : TJ Moravské Prusy „A“      3 : 3
P/12 3.5. 9:30 NK Ponětovice : NK Dědice      5 : 1
P/13 3.5. 9:00 FK Pustiměř : TJ Ivanovice na Hané      4 : 2
P/14 1.5. 17:30 TJ Moravské Prusy „B“ : TJ Orel Vyškov      3 : 3
P/15 3.5. 10:00 TJ Sokol Hlubočany : NK Slavkov „B“       1 : 5
             
P/16 10.5.  9:00 FK Pustiměř : NK Holubice                                3 : 3
P/17 10.5. 10:00 TJ Sokol Hlubočany : TJ Moravské Prusy „B“      3 : 3
P/18 10.5.  9:00 NK Slavkov „B“  : TJ Moravské Prusy „A“                0 : 6
P/19  8.5. 17:00 TJ Ivanovice na Hané : NK Dědice                              5 : 1
P/20  8.5. 17:30 TJ Orel Vyškov : NK Ponětovice                              1 : 5
             
P/21 17.5. 9:30 NK Ponětovice : NK Holubice      1 : 5
P/22 17.5. 9:00 FK Pustiměř : TJ Orel Vyškov                              6 : 0
P/23 17.5. 9:00 NK Dědice : NK Slavkov „B“       3 : 3
P/24 17.5. 10:00 TJ Moravské Prusy „A“ : TJ Sokol Hlubočany      5 : 1
P/25 15.5. 17:00 TJ Ivanovice na Hané : TJ Moravské Prusy „B“               6 : 0
             
VOLNÝ TÝDEN OKRESNÍ TURNAJ DVOJIC  
23. května 08,30 Moravské Prusy  
             
P/26 29.5. 17:30 NK Holubice : TJ Moravské Prusy „B“     6 : 0
P/27 31.5.  9:00 NK Dědice : FK Pustiměř     1 : 5
P/28 31.5. 10:00 TJ Moravské Prusy „A“ : NK Ponětovice     5 : 1
P/29 31.5.  9:00 NK Slavkov „B“  : TJ Ivanovice na Hané     0 : 6
P/30 29.5.  9:00 TJ Orel Vyškov : TJ Sokol Hlubočany     1 : 5
               
P/31 7.6. 9:30 NK Ponětovice : FK Pustiměř        2 : 4
P/32 7.6. 9:00 TJ Orel Vyškov : NK Dědice                                    2 : 4
P/33 7.6. 17:30 TJ Moravské Prusy „B“ : NK Slavkov „B“      2 : 4
P/34 7.6. 10:00 TJ Sokol Hlubočany : NK Holubice     2 : 4
P/35 5.6. 17:00 TJ Ivanovice na Hané : TJ Moravské Prusy „A“     4 : 2
             
P/36 12.6. 17:30 NK Holubice : NK Slavkov „B“      6 : 0
P/37 14.6.  9:00 FK Pustiměř : TJ Moravské Prusy „B“     6 : 0
P/38 14.6. 10:00 TJ Moravské Prusy „A“ : NK Dědice     2 : 4
P/39 14.6. 10:00 TJ Sokol Hlubočany : NK Ponětovice     4 : 2
P/40 14.6.  9:00 TJ Orel Vyškov : TJ Ivanovice na Hané     2 : 4
             
P/41 21.6. 9:00 NK Dědice : NK Holubice     1 : 5
P/42 21.6. 10:00 TJ Moravské Prusy „A“ : FK Pustiměř     1 : 5
P/43 21.6. 9:30 NK Ponětovice : TJ Moravské Prusy „B“     0 : 6
P/44 21.6. 9:00 NK Slavkov „B“  : TJ Orel Vyškov     1 : 5
P/45 19.6. 17:00 TJ Ivanovice na Hané : TJ Sokol Hlubočany     3 : 3
             
VOLNÝ TÝDEN OKRESNÍ TURNAJ TROJIC  
27. června 08,30 Ivanovice na Hané

 

 

 

Výsledky 2008

 

 

 
Celkové pořadí po play off v Okresním přeboru.
 
1. TJ Sokol Moravské Prusy
2.  NK Holubice
3.  TJ Velešovice
4.  Nk Ponětovice
5.  TJ Orel Vyškov "A"
6.  TJ Sokol Jiříkovice "A"
7.  TJ Sokol Jiříkovice "B"
8.  FK Pustiměř
9.  TJ Orel Vyškov "B"
10. TJ Sokol Hlubočany
11. NK Dědice 

 

 

 Nadstavbová část okresního přeboru

 

Play off

 

Finále:

NK Holubice - TJ Sokol Mor.Prusy 19.9. 17,30  4:2
TJ Sokol Mor.Prusy - NK Holubice 28.9. 9,30  4:2

 

 Vítězem Okresního přeboru se stávají Moravské Prusy, které měli ze dvou vzájemných zápasů lepší počet vyhraných setů.

 

 

Semifinále:

NK Holubice - TJ Velešovice 5.9. 17,30  6 : 0
NK Ponětovice - TJ  Sokol Mor. Prusy 7.9. 9,30  2 : 4
TJ Velešovice - NK Holubice 12.9. 9,00  2 : 4
TJ  Sokol Mor. Prusy - NK Ponětovice 14.9. 9,00  4 : 2

 


Čtvrtfinále: 

NK Holubice - FK Pustiměř 22. 8. 17,30 6 : 0  
NK Ponětovice - TJ S Jiříkovice "B" 24. 8. 9,30 6 : 0  
TJ  Sokol Mor. Prusy - TJ S Jiříkovice "A" 24. 8. 9,00 6 : 0  
TJ Orel Vyškov "A" - TJ Velešovice 24. 8. 9,00 3 : 3  
             
FK Pustiměř - NK Holubice 31. 8. 9,00  1 : 5  
TJ S Jiříkovice "B" - NK Ponětovice 31. 8. 9,00  3 : 3  
TJ S Jiříkovice "A" - TJ  Sokol Mor. Prusy 29. 8. 17,00   4 : 2  
TJ Velešovice - TJ Orel Vyškov "A" 29. 8. 17,30  5 : 1  

 

 

 

 

Tabulka a výsledky okresního přeboru 2008

 

 

 

ořadí družstvo p. záp. sety míče body Kontumace
1 NK Holubice 10 47 : 13   18  
2 NK Ponětovice 10 41 : 19   17  
3 TJ Sokol Mor. Prusy 10
39 : 21   16  
4 TJ Velešovice 10 36 : 24   12  
4 TJ Orel Vyškov "A" 10 36 : 24   12  
6 TJ Sokol Jiříkovice "A" 10 33 : 27   11  
7 TJ Sokol Jiříkovice "B" 10 32 : 28   10  
8 FK Pustiměř 10 29 : 31   8  
8 NK Dědice 10 23 : 37   4  
10 TJ Orel Vyškov "B" 10 9 : 51   1  
11 TJ Sokol Hlubočany 10 5 : 55   1  

 

 

 

č. záp. Datum
Výsledek
1 25 - 27.4. TJ Velešovice : TJ Sokol Hlubočany 6:0
2 25 - 27.4. TJ Sokol Jiříkovice „A“ : TJ Sokol Mor. Prusy 1:5
3 25 - 27.4. TJ Orel Vyškov „A“ : TJ Orel Vyškov „B“ 6:0
4 25 - 27.4. NK Ponětovice : NK Dědice 5:1
5 25 - 27.4. FK Pustiměř : TJ Sokol Jiříkovice „B“ 4:2
6 2 – 4 .5. TJ Sokol Jiříkovice „B“ : NK Ponětovice 3:3
7 2 – 4 .5. NK Dědice : TJ Orel Vyškov „A“ 2:4
8 2 – 4 .5. TJ Orel Vyškov „B“ : TJ Sokol Jiříkovice „A“ 0:6
9 2 – 4 .5. TJ Sokol Mor. Prusy : TJ Velešovice 4:2
10 2 – 4 .5. TJ Sokol Hlubočany : NK Holubice 0:6
11 8. 5. NK Holubice : TJ Sokol Mor. Prusy  5:1
12 8. 5. TJ Velešovice : TJ Orel Vyškov „B“  4:2 
13 8. 5. TJ Sokol Jiříkovice „A“ : NK Dědice  5:1
14 8. 5. TJ Orel Vyškov „A“ : TJ Sokol Jiříkovice „B“  3:3
15 8. 5. NK Ponětovice : FK Pustiměř   4:2 
16 9 – 11.5 FK Pustiměř : TJ Orel Vyškov „A“ 2:4 
17 9 – 11.5 TJ Sokol Jiříkovice B“ : TJ Sokol Jiříkovice„A“ 2:4 
18 9 – 11.5 NK Dědice : TJ Velešovice 2:4 
19 9 – 11.5 TJ Orel Vyškov „B“ : NK Holubice 1:5 
20 9 – 11.5 TJ Sokol Mor. Prusy : TJ Sokol Hlubočany 6:0 
21 16 – 18.5 TJ Sokol Hlubočany : TJ Orel Vyškov „B“ 3:3 
22 16 – 18.5 NK Holubice : NK Dědice 5:1 
23 16 – 18.5 TJ Velešovice : TJ Sokol Jiříkovice „B“ 4:2 
24 16 – 18.5 TJ Sokol Jiříkovice „A“ : FK Pustiměř 4:2 
25 16 – 18.5 TJ Orel Vyškov „A“ : NK Ponětovice 2:4 
26 23 – 25. 5 NK Ponětovice : TJ Sokol Jiříkovice „A“ 4:2 
27 23 – 25. 5 FK Pustiměř : TJ Velešovice 1:5 
28 23 – 25. 5 TJ Sokol Jiříkovice „B“ : NK Holubice     1:5    
29 23 – 25. 5 NK Dědice : TJ Sokol Hlubočany  5:1
30 23 – 25. 5 TJ Orel Vyškov „B“ : TJ Sokol Mor. Prusy   1:5 
31 30.5.–1.6. TJ Sokol Mor. Prusy : NK Dědice 4:2 
32 30.5.–1.6. TJ Sokol Hlubočany : TJ Sokol Jiříkovice „B“ 0:6 
33 30.5.–1.6. NK Holubice : FK Pustiměř 6:0 
34 30.5.–1.6. TJ Velešovice : NK Ponětovice 2:4 
35 30.5.–1.6. TJ Sokol Jiříkovice „A“ : TJ Orel Vyškov „A“ 3:3 
36 6 – 8.6. TJ Orel Vyškov „A“ : TJ Velešovice 4:2 
37 6 – 8.6. NK Ponětovice : NK Holubice  4:2
38 6 – 8.6. FK Pustiměř : TJ Sokol Hlubočany 6:0 
39 6 – 8.6. TJ Sokol Jiříkovice „B“ : TJ Sokol Mor. Prusy 4:2 
40 6 – 8.6. NK Dědice : TJ Orel Vyškov „B“ 5:1 
41 13 – 15.6 TJ Orel Vyškov „B“ : TJ Sokol Jiříkovice „B“ 1:5 
42 13 – 15.6 TJ Sokol Mor. Prusy : FK Pustiměř 4:2 
43 13 – 15.6 TJ Sokol Hlubočany : NK Ponětovice 1:5 
44 13 – 15.6 NK Holubice : TJ Orel Vyškov „A“ 4:2 
45 13 – 15.6 TJ Velešovice : TJ Sokol Jiříkovice „A“ 5:1 
46 20– 22.6. TJ Sokol Jiříkovice „A“ : NK Holubice 1:5 
47 20– 22.6. TJ Orel Vyškov „A“ : TJ Sokol Hlubočany 6:0 
48 20– 22.6. NK Ponětovice : TJ Sokol Mor. Prusy  2:4
49 20– 22.6. FK Pustiměř : TJ Orel Vyškov „B“ 6:0 
50 20– 22.6. TJ Sokol Jiříkovice „B“ : NK Dědice 4:2 
51 27– 29.6. NK Dědice : FK Pustiměř 2:4 
52 27– 29.6. TJ Orel Vyškov „B“ : NK Ponětovice 0:6 
53 27– 29.6. TJ Sokol Mor. Prusy : TJ Orel Vyškov „A“  4:2
54 27– 29.6. TJ Sokol Hlubočany : TJ Sokol Jiříkovice „A“ 0:6 
55 27– 29.6. NK Holubice : TJ Velešovice 4:2